برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

قطعا وقت شما برایتان مهم است که در این صفحه حضور دارید!

با ارزش ترین و مهم ترین وظیفه مراکز درمانی همیشه این بوده که وقتی مشتری به این مراکز مراجعه می نماید ، پس از پرداخت هزینه های جاری درمانی از قبیل زیبایی و … بازخورد مناسبی را از روند درمانش دریافت نماید.قطعا آگاه هستید که 60 درصد فعالیت مراکز درمانی برای بخش های زیبایی و یا دیگر بخش ها به پزشک و ابزار وابسته است و 40 درصد دیگر آن بر عهده ی مشتری است که باید مراقبت های بعد از درمان را رعایت نماید.شما از چه طریقی به مشتریان خود ، آموزش های پس از درمان را ارائه می دهید؟

شاید ارسال به وسیله شبکه های اجتماعی یکی از بهترین راه های ارسال مراقبت ها به مشتری می باشد ، اما اگر قرار باشد روزانه به 100 مشتری از طریق شبکه های اجتماعی به مخاطب پیام ارسال کنید و مراقبت ها را برای آنها ارسال کنید ، چقدر از زمان پر ارزش نیروهای کاری شما گرفته خواهد شد؟ تازه اگر تمامی مشتریان شما در یک شبکه ی اجتماعی حضور داشته باشند! به صورت میانگین برای ارسال مراقبت ها از طریق شبکه های اجتماعی برای 100 مشتری نیازمند صرف وقت 6 ساعته خواهد بود.شماره های مشتریان خود را باید در گوشی یا تبلت ذخیره کنید ، از میان مخاطبین خود آنها را بیابید و برای آنها ارسال داشته باشید.فراموش نکنید که این 6 ساعت وقتی که روزانه صرف ارسال مراقبت ها به مشتریان خود میکنید را میتوانید صرف جذب مشتری جدید نمایید.
به فکر هزینه های چاپ هستید؟ برای چاپ برگ مراقبت ها به تعداد مورد نیاز روزانه 100 مشتری چقدر هزینه می کنید؟ اطراف مجموعه ی خود را دیده اید که مشتریان این برگ های مراقبتی را که شما با هزینه آن را چاپ کرده اید را گاهی دور خواهند ریخت و این پول های شما است که به سطل های زباله انداخته می شود؟

ما در دستیار طب راه بهتری را به شما پیشنهاد میکنیم که هم وقت پرسنل شما گرفته نشود و هم هزینه ی مناسبی داشته باشد

دستیار وب برای کسب و کار شما یک پنل ارسال پیامک ارائه می دهد که شما میتوانید با دسترسی دادن به پرسنل خود به صورت لحظه ای در عرض 20 ثانیه برای مشتری خود پیامک مراقبت ها را ارسال نمایید.این سامانه به این شکل عمل می کند که مراقبت های پس از درمان مجموعه ی شما به صورت لینک یا به صورت فایل پی دی اف برای مشتریان شما پیامک خواهد شد و مشتری شما در هر لحظه میتواند با ذخیره کردن این لینک یا فایل در گوشی همراه خود به این مراقبت ها دسترسی داشته باشد.این سامانه به گونه ای ساده طراحی شده که کافیست نام و نام خانوادگی مشتری خود به همراه شماره همراه وی را در کادر مشخص شده درج نمایید و با زدن گزینه ارسال پیامک ، مراقبت مدنظر شما به صورت خودکار برای بیمار ارسال خواهد شد.

نحوه استفاده این سیستم چگونه است؟

در ابتدا لیست خدمات خود را به همراه مراقبت های پس از خدمات برای پشتیبانی قرار خواهید داد و بسته به نوع نیاز شما که مراقبت های پس از درمان به صورت فایل پی دی اف ارسال شوند یا لینک مستقیم از روی سایت شما ، دپارتمان شما در سامانه ایجاد خواهد شد و پس از تحویل لیست منشی های خود برای آنها یوزر و پسورد تحویل خواهید گرفت و پی از آن میتوانید با شارژ کردن پنل خود ارسال پیامک به مشتری ها را آغاز نمایید.در نظر داشته باشید که از این طریق صرفا میتوانید پیامک مراقبت پس از درمان را ارسال نمایید و ارسال هرگونه پیامک تبلیغاتی در این شکل ممنوع است.اما شما میتوانید تبلیغات مدنظر خود را در فایل پی دی اف و یا لینک مورد تایید شما در سامانه درج نمایید.

تصاویری از محیط ساده پنل